Szkolenie

13 grudnia 2017 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Szydłowcu odbyło się szkolenie dotycząc programu bibliotecznego MATEUSZ i KASIA, skierowane do bibliotekarzy bibliotek gminnych z terenu powiatu szydłowieckiego. Zostało ono zorganizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Szydłowcu, która m.in. koordynuje i udziela bibliotekom samorządowym pomocy szkoleniowej. Nadzór merytoryczny nad mini pełni Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego.

W szkoleniu wzięli udział bibliotekarze z Chlewisk, Orońska, Mirowa, Jastrzębia oraz z Szydłowca. Joanna Strzelecka, Kierownik (w zastępstwie) Powiatowej Biblioteki Publicznej w Szydłowcu, powitała Starostę Szydłowieckiego, Włodzimierza Górlickiego, bibliotekarzy oraz szkoleniowca Pana Marcina Oyrzanowskiego. Głos zabrał również Pan Starosta Włodzimierz Górlicki, który podziękował bibliotekarzom za popularyzację czytelnictwa oraz pasję z jaką podchodzą do zawodu bibliotekarza.

Po wygłoszonym wykładzie rozpoczęło się szkolenie dla bibliotekarzy dotyczące programu bibliotecznego MATEUSZ i KASIA, które przeprowadził Pan Marcin Oyrzanowski.

Opublikowano: 14 grudnia 2017 14:21