Zapraszamy do udziału w X Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Szydłowcu serdecznie zaprasza uczniów klas I-VI szkół podstawowych z terenu powiatu szydłowieckiego do udziału w X Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania, który odbędzie się 28 lutego 2020 r. o godz. 9:00 w świetlicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu, przy ul. Zamkowej 1.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Starostę Szydłowieckiego. Organizacja imprezy odbywa się we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w  Szydłowcu i Zespołem Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu.

Konkurs organizowany jest w związku z obchodzonym 21 lutego Międzynarodowym  Dniem Języka Ojczystego i ma na celu popularyzację literatury wśród młodych czytelników, a także kształcenie umiejętności pięknego czytania.

Zgłoszenia należy kierować do 7 lutego 2020r. na adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Szydłowcu, ul. Zamkowa 1, 26-500 Szydłowiec lub na adres e-mail: biblioteka@szydlowiecpowiat.pl

Informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod tel.: 791 426 802.

Opublikowano: 30 stycznia 2020 16:54

Realizacja: IDcom.pl